Kurz šití  pro malé švadlenky

 

-Kurz je na přání prodloužen na 10 lekcí a děti vše potřebné obdrží na místě (rodiče již nemusí obíhat obchody s galanterií).

Kurzy šití pro malé švadlenky od září 2012

Holky a kluci 7-12let se budou učit navlékání nitě do jehly, uzlík, pár základních stehů, které hned využiji při šití jehelníčku. Každý dostane a bude pracovat na svém vzorníku, kde si přišije knoflíky, háčky, patenty a stužku. Dostane sešitek na zápisky a vlepení například vzorků látek + různé doplňovačky. Budeme šít osvědčený látkový pytlíček. Zkusí si práci švadleny, od návrhu, položení střihu a ušití oděvu na panenku Barbie.
Součástí je povídání o práci švadleny, co potřebuje ke své práci a děti si mohou vyzkoušet a prohlédnout od špendlíků, jehel, nůžek přes galanterií až po měření zákazníka na šití oděvů. Víte  na co švadlena potřebuje kladívko? Jak vypadá šicí stroj nejen na domácí šití? 

Pro předškoláky 5-7let je nachystáno méně šití a více malování a stříhání a lepení papíru i látek. Např. navrhují si modelku a k ní šaty. Koláže z látek, papírů a jiné galanterie. 

Termíny úterky a čtvrtky v rozmezí 15-18h. Upřesnění po té co se sejde 5-6dětí.

Místo konání : Kaštanová 670D, Milovice.

Bezplatná zkušební hodina 30.8.2012 od16h

Přihlášky + záloha 400Kč do 3.9.2012.

Doplatek při první hodině kurzu, nebo max do 18. 9.2012

Cena kurzu 10 lekcí 800Kč  (60Kč kurzovné +20Kč materiál)

Při absenci, např. z důvodu nemoci  lze jednu hodinu nahradit bezplatně.

Leták s přihláškou.docx (13 kB)